BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Fen Bilimleri Enstitüsü

 

Duyurular
2017-2018 GÜZ YARIYILI MÜLAKAT SONUÇLARI

Kayıtlar 18-22 Eylül 2017 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde yapılacaktır.

KESİN KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Doktora Programı

1. Murat Erdal Dağdelen

2. Gökmen Can

3. Anıl Akar

4. Tankut Oğuz Topbaş

Endüstri Mühendisliği Doktora Programı

1. Seda Nur Manav

2. Yelda Ayrım

Bilgisayar Mühendisliği Doktora Programı

1. Çağatay Berke Erdaş

2. Mert Yılmaz

Makine Mühendisliği Doktora Programı

1. Aydın Düğencioğlu

2. Kemal Güven

3. Hakan Darak

Biyomedikal Mühendisliği Doktora Programı

1. Nezih Akpınar

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Tezli Yüksek Lisans Programı

1. İsmail Mert Bütün

2. Emre Akkaş

3. Baran Akbıyık

4. Uğur Yıldırım

5. Sinem Özkazanç

6. Berkay Saygılı

7. Ahmet Samet Halıcı

8. Arda Balı

9. Mehmet Andaç Kızılırmak

10. Kenan Tuğkan Demirci

11. Besarta Hoksha

12. Orhun Arpacı

Endüstri Mühendisliği Tezli Yüksek Lisans Programı

1. İpek Damla Akpınar

2. Ferda Güven

3. Veli Sait Seymen (Bilimsel Hazırlık Koşuluyla)

İş Sağlığı ve Güvenliği Tezli Yüksek Lisans Programı

1. Mehmet Seren Soylu

2. Kağan Erkek

3. İsmail Ozan Ölmez

İş Sağlığı ve Güvenliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı

1. Ali Koyak

2. Göksu Saraçoğlu

3. Gözde Ercan

4. Onur Hangül

5. Gürkan Arabacı

6. Özgür Arzuman

Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi Tezli Yüksek Lisans Programı

1. Ekincan Ertarakçı

2. Kamil Akpınar

3. Lütfi Şaşmaz

Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı

1. Kaan Özdemir

2. Özcan Ceylan

3. İlk Nur Değirmenci

Bilgisayar Mühendisliği Tezli Yüksek Lisans Programı

1. Görkem Kata

2. Tuğba Saraç

3. Çağrı Cabioğlu

4. Lütfi Şaşmaz

5. Berkay Saygılı

6. Onur Karabacakoğlu

7. Gencer Tutu

8. Evren Öz

9. Cevat Uğur Ayaz

10. Ahmet Paker

Bilgisayar Mühendisliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı

1. Ali Başer

2. Türkan Öncül

Kalite Mühendisliği Tezli Yüksek Lisans Programı

1. Ezgi Güler

2. İsmail Ozan Ölmez

3. Çağrı Erol

4. Mehmet Andaç Kızılırmak

Kalite Mühendisliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı

1. Tansu Gül Kalafat

2. Selin Sezer

3. Mert Öztürk

4. Tamer Şahin

5. Nazlı Özdemir

Biyomedikal Mühendisliği Tezli Yüksek Lisans Programı

1. Elif Öykü Çelik

2. Telman Nuhbalaoğlu

3. Helin Çıkmaz

4. Selin Vulga

5. Elif Tuba Geldi

6. Gökhan Egehan

7. Şinasi Kutay Özen

8. Büşra Kübra Karaca

9. Burcu Oltu

10. Aykan Kızılarslan

11. Ataberk İlhan

12. Atakan Işık

Biyomedikal Mühendisliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı

1. Othman Alshamrani (Türkçe Hazırlık Koşuluyla)

2. Ayşe Ceren Tutuş

3. Gizem Erdoğan

Makine Mühendisliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı

1. Mehmet Hürmeydan

2. Murat Ekin Özcan

Makine Mühendisliği Tezli Yüksek Lisans Programı

1. Derin Erbil

2. Güngör Orçun Acar

3. İzgi Yanmaz

4. Alper Berkan Yılmaz

5. Mustafa Gülmez

6. Asutay Çetin

Enerji Mühendisliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı

1. Veysel Arabi Ünsal

2. Yasin Gündüz

Enerji Mühendisliği Tezli Yüksek Lisans Programı

1. Armağan Ercan

2. Alper Karakoç

3. Batuhan Şili

Savunma Elektroniği ve Yazılımı Tezli Yüksek Lisans Programı

1.Anıl Şahin

2. İsmail Mert Bütün

3. Berkay Saygılı

4. Lütfi Şaşmaz

5. Kezban Üçüncü

6. Ali Ozan Köse

7. Hande Örküş

Savunma Platformları Tezli Yüksek Lisans Programı

1. Burak Alp Demir

2. Pelin Alabay

3. Gizem Oral

4. Çağatay Hasan Doğan